• Pobočka Česká 44
  • 370 01 České Budějovice
  • Pobočka V.Volfa 19
  • 370 05 České Budějovice
  • +420 602 370 665
  • ckmaj@ckmaj.cz
Apartman Hotel Bük Apartman Hotel Bük Apartman Hotel Bük Apartman Hotel Bük

MAĎARSKO / LÁZNĚ BÜKFÜRDÖ

Bükfürdö jsou třetí největší lázně Maďarska. Termální léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku, manganu, draslíku a sodíku vyvěrá z hloubky 1282 m při teplotě 55°C. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, osteoporóza, opotřebování chrupavky, vápenatění, zápal kloubů, revma, poúrazové stavy, terapie po ortopedických a neurologických operacích, vředové choroby, zažívací poruchy, gynekologické a urologické potíže.

APARTMAN HOTEL BÜK*** se nachází v bezprostřední blízkosti lázní Bükfürdö. Jedná se o komplex čtyř budov, který nabízí dokonalý klid a  relaxaci. Pokoje jsou vybaveny zrekonstruovanou koupelnou, kuchyňským koutem (mikrovlnou troubou, varnou deskou, lednicí, nádobím a příbory), TV, WiFi připojení k internetu, balkonem. 2 - 3 lůžkový apartmán má 26 m2 - jedna místnost se dvěmi postelemi a rozkládací pohovkou. 4 lůžkový apartmán má 44 m2 - dvě samostatné místnostmi, 2+2 postele a rohová sedačka.

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v apartmánech, cca od 14.00 hod. koupání v lázních.
2. - 3. - 4. - 5. - 6. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
4. - 5. - 7. den – po snídani odjezd cca v 11.00 hodin do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x/4x/6x ubytování bez stravy, služby průvodce.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 2 EUR / noc / osoba nad 18 let – platba na místě), vstupné do termálních lázní (celodenní vstup cca 3.750 HUF / den = cca 11,5 EUR).

Tento zájezd zatím nikdo nehodnotil!

Bükfürdo | Apartman Hotel Bük

Maďarsko

Místo odjezdu: České Budějovice

Doprava: Autobusem

Strava: Bez stravy


U tohoto termínu nebyla stanevena cena.
Děkujeme za trpělivost