• Pobočka Česká 44
 • 370 01 České Budějovice
 • Pobočka V.Volfa 19
 • 370 05 České Budějovice
 • +420 602 370 665
 • ckmaj@ckmaj.cz
Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež Hotel Čatež

SLOVINSKO / LÁZNĚ ČATEŽ s výlety do okolí v ceně - NOVINKA

VČETNĚ VÝLETU NA PLITVICKÁ JEZERA V CHORVATSKU

TERME ČATEŽ se řadí mezi nejúspěšnější lázeňská centra ve Slovinsku. Díky termální vodě jsou lázně vhodné na léčbu poúrazových nebo  pooperačních stavů pohybového aparátu, zánětlivých revmatických onemocnění, degenerativní extra-kloubní revmatismus, neurologické poruchy a stavy po mrtvici a gynekologická onemocnění. Můžete navštívit Zimní riviéru, která nabízí vnitřní bazénový komplex s více než 2.300 m2 vodní plochy, whirlpooly, vodopády, masáže, Relax zóna, divoká řeka, tobogány, saunový svět nebo Letní riviéru, kde můžete vyzkoušet vice než 10.000 m2 termálních vodních ploch, vodní atrakce a bazény, s teplotou od 26 do 36°C, tobogány, pirátský ostrov, divoká řeka, dětské bazény, whirlpool.

HOTEL ČATEŽ*** je situován v komplexu Terme Čatež v centru města. Během pobytu vám bude k dispozici vnitřní bazén s termální vodou,  venkovní bazén, Spa a Wellness centrum (s hotelem propojené chodbou), fitness, tělocvična, v blízkosti – dětské hřiště, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, bowling, squash, badminton, cyklostezky. Hotel je vybaven restaurací, lobby a denním barem, letní terasou, dětským koutkem, Wi-Fi ve společných prostorech, kosmetickým salónem, výtahem, prodejem suvenýrů, lékařem. Klimatizované a moderně zařízené pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), SAT-TV, telefonem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Program:1. den - odjezd po půlnoci z Č. Budějovic do chorvatského NP Plitvická jezera (UNESCO). Celodenní procházka úžasným přírodním amfiteátrem, jehož osu tvoří 16 jezer spojených 92 kaskádami s průzračně čistou vodou. Odpoledne přejezd do Slovinska do lázní Čatež.
Ubytování, případně možnost koupání.
2. den – celodenní koupání v termálním areálu.
3. den – dopoledne výlet do Záhřebu – hlavního města Chorvatska, kde si prohlédneme Staré město, Kapitol s krásnou bílou katedrálou.  Projdeme si spletitou síť středověkých uliček, navštívíme chrám Sv. Marka. Odpoledne návrat na koupání v termálním areálu.
4. den – dopoledne výlet do města Kostanjevica na Krki, které je jedno z nejstarších měst ve Slovinsku ležící na ostrově řeky Krka s malebným historickým centrem. Odpoledne návrat na koupání v termálním areálu.
5. den – po snídani odjezd. Po cestě zastávka a prohlídka historického města Celje se stejnojmenným hradem. Příjezd do Č. Budějovic ve  večerních hodinách.

V případě 4 denního zájezdu bude program zkrácen o 3. den.

Dětská cena s 1 dospělým na dotaz v CK.

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 3x / 4x ubytování s polopenzí (formou bufetu), neomezený vstup do hotelových bazénů s termální vodou, 1x denně vstup do vnitřních bazénů Lázní Čatež (Zimní termální riviéra) nebo 2x denně vstup do venkovních bazénů Lázní Čatež (Letní termální riviéra – otevřeno od května do září), animační program, výlety, služby průvodce.

Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, lázeňskou taxu 2,5 EUR / noc / osoba a registrační poplatek 1,5 EUR / osoba – obojí platba na místě.

Doporučená částka na vstupy: cca 40 EUR.

Tento zájezd zatím nikdo nehodnotil!

Lázně Čatež | Hotel Čatež

Maďarsko

Místo odjezdu:

Doprava:

Strava: Polopenze


Cestující
Dospělý (12-99)
Junior (6-11)
Dítě (0-5)
Jednolůžkový ()
Přistýlka ()
 • Dospělý

  Věk: 12-99 |

  6490 Kč / os

 • Junior

  Věk: 6-11 | Dítě 6 - 11,99 let

  4790 Kč / os

 • Dítě

  Věk: 0-5 | Dítě do 5,99 let (bez nároku na lůžko)

  2890 Kč / os

 • Jednolůžkový

  Věk: | Jednolůžkový pokoj

  7690 Kč / os

Cena 1100 Kč