• Pobočka Česká 44
  • 370 01 České Budějovice
  • Pobočka V.Volfa 19
  • 370 05 České Budějovice
  • +420 602 370 665
  • ckmaj@ckmaj.cz
hotel 3* hotel 3* hotel 3* hotel 3* hotel 3* hotel 3*

PROGRAM:

1. den - Odlet z Prahy. Přílet na Madeiru a transfer na hotel. Ubytování.

2. den - Cesta do vnitrozemí ostrova, na náhorní plošinu Encumeada. Chůze překrásnou scenérií v přírodním parku Rabacal podél levád k vodopádu Risco a k jezírku Pětadvaceti pramenů. Odpoledne prohlídka malebného městečka Porto Moniz, kde jsou bizarní skaliska v moři, možnost koupání v lávových bazénech, nebo návštěva mořského akvária.

3. den – Prohlídka hlavního města Funchalu. Květinový a rybí trh, hlavní třída s katedrálou Sé, kostel sv. Petra, přístav, park Santa Catarina, stará pevnost, tržnice Mercados dos Lavradores a další. Sochy Sisi a místního slavného rodáka Ronalda. Odpoledne ochutnávka madeirského vína a volno.

4. den – Výjezd do hor na třetí nejvyšší vrchol ostrova Pico do Arieiro (1.805 m). Pěší turistika přes dva vrcholy až na nejvyšší horu Pico Ruivo de Santana (1.862 m). Cestou úžasné výhledy. Na zpáteční cestě zastávka ve vesnici Santana – skanzen Casas del Colmos s tradičními domky se slaměnou střechou, zastávka v Porto de Cruz.

5. den - Individuální volno. Nebo možnost procházky hlubokým vavřínovým lesem kolem levády Caldeirao Verde. Výhledy na malebné severní pobřeží ostrova. Zdatnější mohou pokračovat skrz několik tunelů do Caldeirao Inferno.

6. den – Výjezd na Pico dos Barcelos nad hlavním městem Funchal, vyhlídka Eira do Serrado na okolní pohoří a vesnici jeptišek Curral das Freiras, ukryté v srdci Madeiry. Přejezd do části Monte nad Funchalem s kostelem, kde je pochovaný poslední rakouský císař Karel I. Habsburský. Návštěva Jardim Tropical Monte nebo možnost vyzkoušet známý sjezd v proutěných koších. Odpoledne zastávka u jednoho z nejvyšších útesů Evropy Cabo Girao, ze kterého je nádherný výhled.

7. den – Výlet na romantické útesy Ponta de Sao Lorenco v nejvýchodnějším cípu ostrova, kde uvidíte rozeklané různobarevné skály vytvářející fantastickou kombinaci spolu s mořem a divokou přírodou. Dle počasí koupání na pláži Prainha nebo procházka podél některé z levád v okolí.

8. den – Transfer na letiště, odlet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: letecká doprava Praha – Funchal – Praha včetně tax a palivových příplatků, transfer na hotel, přeprava po ostrově mikrobusem, ubytování v hotelu 3* s snídaní (bufet), všechny výlety s průvodcem, průvodcuje Ing. Vladimír Rottner, zákonné pojištění CK.

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: cestovní pojištění, vstupy, 7x večeře (možnost za příplatek cca 90 EUR).

Doporučená částka na vstupy cca 40 EUR.

Skupina cca 16 osob.

 

 

Tento zájezd zatím nikdo nehodnotil!

Madeira | hotel 3*

Portugalsko

Místo odjezdu: Praha

Doprava: Letecká

Strava: Snídaně


Cestující
Dospělý (0-99)
  • Dospělý

    Věk: 0-99 |

    26990 Kč / os

Cena 1100 Kč