• Pobočka Česká 44
  • 370 01 České Budějovice
  • Pobočka V.Volfa 19
  • 370 05 České Budějovice
  • +420 602 370 665
  • ckmaj@ckmaj.cz
hotel dle programu hotel dle programu hotel dle programu hotel dle programu hotel dle programu hotel dle programu hotel dle programu hotel dle programu

RÉUNION – PŘÍRODNÍ RÁJ NA ZEMI - NOVINKAEL – NOVINKA

Ostrov Réunion je francouzským zámořským departementem ležícím na jižní polokouli v Indickém oceánu přibližně 900 kilometrů od Madagaskaru. S ostrovy Mauricius a Rodrigues je součástí soustroví Maskarény. Na čele Réunionu stojí francouzský prezident. V rámci Francie patří do Evropské unie.

Program:
1. den - odlet z Prahy na ostrov Réunion.
2. den - přílet na ostrov. Přejezd do vesničky Hell-Bourg, která se nachází v horském údolí Salzie, což je jedna ze tří kalder vyhaslé sopky Piton des Neiges – nejvyšší hory ostrova 3.069 m n. m. Pěší výlet k vodopádům Trou de Fer.
3. den – vydáme se do horské oblasti Pas de Bellecombe, odkud jsou za pěkného počasí krásné výhledy na sopečný kužel Piton de La Fournaise – 2.632 metrů, který je jedním z nejaktivnějších vulkánů světa. Pěší výlet ke kráterům Dolomieu a Bory. Návštěva unikátního interaktivního muzea geologie Maison du Volcan v Bourg-Mourat.
4. den – vydáme se na divoký jih ostrova. Cestou uvidíme krajinu pokrytou jak lávou, tak také barevnými květinami a plantáže s vůní vanilky, která se zde tradičně pěstuje. Návštěva městečka Saint-Pierre, kde jsou chrámy a tržiště. Projdeme se u vodopádů La Grande Galet. Budeme přejíždět „lávovou silnici“ na svazích vulkánu.
5. den – městečko Saint Gilles les Bains, kterému se přezdívá „malé Saint Tropez“. Odpočinek a slunění na krásné pláži s četnými korálovými útesy. Možnost návštěvy botanické zahrady, mořského akvária nebo vyhlídkové plavby na lodi s proskleným dnem.
6. den - vyhlídkovou jízdou přijedeme až do krásného horského městečka Cilaos, které se nachází ve výšce 1.214 m přímo pod mohutným masivem nejvyšší hory. Pěší výlet na vyhlídky a k vodopádům v okolí.
7. den – celodenní turistika v okolí Cilaos, které je neuvěřitelně malebné. Je možné volit různé varianty procházek i túr.
8. den - možnost slunění na pláži nebo výlet na vyhlídku Le Maido s výhledy do závratných hloubek kráteru Mafate.
9. den – zastávka v živém městečku St-Paul a ochutnávky na místních trzích. Návrat do hlavního města ostrova Saint Denis a volno do odletu.
10. den - přílet do Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje:
letenka Praha (Vídeň) – Saint Denis – Praha (Vídeň) včetně všech tax, 7x ubytování v hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím, 7x snídani, dopravu pronajatými auty, vstupy do NP, informační materiály, průvodcuje Ing. Vladimír Rottner.

Cena zájezdu nezahrnuje:
cestovní pojištění, pobytovou taxu, vstupy, spropitné, osobní výdaje.

Zájezd je pro všechny věkové kategorie, pro chodce i pohodáře.

Velikost skupiny je cca 16 osob.

PŘÍPLATEK: 2.000,- Kč / osoba – na objednávky po 20.05.2021

Tento zájezd zatím nikdo nehodnotil!

Reunion | hotel dle programu

Francie

Místo odjezdu:

Doprava:

Strava: Snídaně


Cestující
Dospělý (0-99)
  • Dospělý

    Věk: 0-99 |

    59990 Kč / os

Cena 1100 Kč