• Pobočka Česká 44
  • 370 01 České Budějovice
  • Pobočka V.Volfa 19
  • 370 05 České Budějovice
  • +420 602 370 665
  • ckmaj@ckmaj.cz

ORGANIZUJETE PRO VÁŠ PODNIK, ŠKOLU, ŠKOLKU, SPORTOVNÍ ODDÍL ČI JAKOUKOLIV VĚTŠÍ SKUPINU OSOB

VÝLET PO ČECHÁCH NEBO DO ZAHRANIČÍ, DO DIVADLA NEBO NA EXKURZI, ZÁJEZD K MOŘI NEBO NA LYŽE… ?  

VYUŽIJTE SPOLEHLIVOU DOPRAVU NAŠIMI BEZPEČNÝMI A POHODLNÝMI ZAHRANIČNÍMI AUTOBUSY.

 

AUTOBUSY ZNAČKY BOVA, OTOKAR NAVIGO NEBO VW LT VÁS DOPRAVÍ TÉMĚŘ KAMKOLIV.

INFORMACE O CENÁCH přepravy získáte v naší kanceláři. Při výpočtu ceny se vychází ze sazby za ujeté kilometry, za dobu čekání a dalších souvisejících poplatků nebo Vám můžeme připravit KALKULACI PŘÍMO NA VÁMI POŘÁDANOU AKCI. Stačí odeslat poptávkový dotazník, který je na konci této stránky nebo napsat dotaz na email doprava@ckmaj.cz.  Můžete nás kontaktovat také na mobilním telefonu +420 721 120 559.

 

NÁŠ VOZOVÝ PARK :

Autobusy zn. BOVA jsou vybaveny klimatizací, polohovacími sedadly, monitory a CD přehrávačem, lednicí a kávovarem, WC , motory euro IV, V.a VI.  Kapacita 49, 53, 53, 55 a 59 míst + řidič + průvodce, popř. druhý řidič.
Autobus zn. OTOKAR NAVIGO je vybaven klimatizací, polohovacími sedadly, monitorem a videem, lednicí a kávovarem, motorem euro IV. Kapacita 27 míst + řidič + průvodce, popř. druhý řidič.
Mikrobus zn. VW LT - kapacita je 8 osob + řidič.


Všechny autobusy mají pravidelné technické prohlídky a protokol TEMPO 100, který např. dovoluje průjezd Německem rychlostí 100km/hodina. Bez této technické prohlídky je povolena rychlost pouze 80km/hodina. Posádka autobusů je spolehlivá, řidiči jsou profesionální, jezdí bezpečně, znají téměř celou Evropu, ale pokud chcete navštívit i velmi málo známé místo, použijí navigační systém. Samozřejmostí jsou mobilní telefony pro rychlé spojení s dispečinkem. Pracují dle pravidel bezpečného provozu (AETR) a v rámci možností se snaží vyhovět všem požadavkům objednavatele přepravy.

Rezervační formulář