• Pobočka Česká 44
  • 370 01 České Budějovice
  • Pobočka V.Volfa 19
  • 370 05 České Budějovice
  • +420 602 370 665
  • ckmaj@ckmaj.cz

Cestovní kancelář Máj

O nás

V roce 1993 jsme založili CK MÁJ spol. s r.o., která je ryze českou, českobudějovickou cestovní kanceláří.

Po celou dobu svého trvání zabezpečujeme klientům služby spojené s cestovním ruchem, převážně dovolené v mnoha zemích (nejen Evropy), ale také lázeňské pobyty, poznávací zájezdy vícedenní i jednodenní výlety, dopravní služby … aj.

Zájezdy nabízíme s autobusovou, vlastní i leteckou dopravou. Spolupracujeme s mnoha cestovními kancelářemi, což vede k významnému rozšíření již tak pestré nabídky pro naše klienty.  

Jako jediná cestovní kancelář nabízíme již 26. sezónu zájezdy autobusem do Benátek nebo Ancony a odtud trajektem do Řecka.Jedná se o osvědčené pobyty na západním pobřeží Řecka, v letovisku Sivota - naproti ostrovu Korfu. Pro ty, kteří se nechtějí plavit lodí, nabízíme též leteckou dopravu.

Velmi oblíbené jsou v posledních letech relaxační pobyty v termálních lázních v Maďarsku, jako je třeba Sárvár (hotel Park Inn****, Danubius****), Lenti (hotel Balance****), Egerszalók – maďarské „Pamukkale“ (hotel Saliris Resort****), Bükfürdö (hotel Répce Gold****, Répce***, Danubius****), Zalakaros (hotel Park Inn****, Freya***), Harkány (hotel Lidia***), Hevíz (Thermal Aqua Ensana Health Spa**** - dříve Danubius****),  Kehidakustány (hotel Kehida Termál****), Hajdúszoboszló (hotel Béke****), Sv. Gotthard (hotel Gotthard Therme****), Körmend (hotel Mjus World Resort****), Celldömölk (hotel Vulkán****) a další, kde nabízíme většinou hotely s polopenzí, dopravou a hlavně s přímým vstupem do lázní.

Na Slovensku můžete vyzkoušet blahodárné účinky léčivé vody „Mrtvého moře“ v Podhájské a ve Slovinsku vodu v lázních Moravské Toplice nebo Snovik.

Specializujeme se také na poznávací jednodenní výlety do německých termálních lázní Bad Füssing (kam se s námi můžete vypravit každou sobotu a některé pátky od října až do května), Bad Griesbach, Sonnen Therme, Rupetrus Therme, Watzmann Therme a rakouských lázní Bad Geinberg. 

V našem katalogu najdete bohatou nabídku jednodenních výletů (Česko, Rakousko, Německo) i vícedenních poznávacích zájezdů do Rakouska, Německa, Švýcarska, Holandska, Itálie, Francie, Řecka, Albánie, Chorvatska, Slovinska, Polska, Španělska, Skandinávie, Velké Británie atd.

Pokud nemáte v létě čas (nebo nemáte již dovolenou), můžete využít nabídky víkendového koupání k moři do Itálie (letovisko Caorle), do Slovinska (letovisko Izola) nebo do Chorvatska (letovisko Poreč).

Chcete-li vyrazit někam s dětmi, určitě si najdete výlet, který je bude bavit, protože organizujeme i dětské zájezdy (různé ZOO zahrady, delfinárium v Norimberku, Legoland, Bayern Park, Churpfalzpark a jiné zábavní parky… ).

Máte-li rádi adventní atmosféru a krásně nazdobená města i městečka, zveme Vás na víkendové zájezdy nebo jednodenní výlety do okolních zemí (Rakousko, Německo, Maďarsko, Slovensko, Polsko).

Letecké zájezdy si můžete koupit v každém ročním období (exotika v zimě, široká nabídka letních leteckých zájezdů). Tuto nabídku ovšem nenajdete na našich webových stránkách, protože spolupracujeme s mnoha cestovními kancelářemi. Můžete se proto buď zastavit u nás osobně nebo nám můžete zaslat e-mail s požadavky na Vaší dovolenou, my vše zpravujeme a nabídku zašleme na Váš e-mail.

Nabízíme také lyžařské zájezdy, cykloturistiku, slevy na poslední chvíli, vstupenky do divadel, zájezdy na přání, samostatné letenky, autobusovou dopravu pro skupiny.....

V CK si můžete zakoupit také tuzemské nebo mezinárodní jízdenky společnosti Student Agency (Regiojet) nebo společnosti FlixBus.  

 

V kanceláři v České ulici 44 se nachází také směnárna (nakupujeme eura za aktuální kurz ČNB a to bez poplatku).

 

Naším hlavním cílem je spokojenost klientů, kteří si mohou vybrat ze široké nabídka služeb za přijatelné ceny. Naši odměnou jsou stálí klienti, kteří s námi opakovaně vyjíždí za hranice nebo třeba i na tuzemskou dovolenou nebo poznávací zájezdy.

 

Cestovní kancelář CK MÁJ spol. s r.o. je ze zákona pojištěna proti úpadku u Generali Česká pojišťovny a.s.

 

CK MÁJ spol. s r.o. Vám nabízí i v letošním roce široký výběr služeb a pracovníci CK se těší na Vaši osobní návštěvu, e-maily či telefonáty a přejí Vám příjemnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků a pohody.